Doprava od 19 € zadarmo!!! 

     

Inov8


Britská běžecká a fitness obuv, oblečení a doplňky. Od počátku v roce 2003 je INOV-8 obdivovanou značkou především v oblasti trailového běhu.
Značka založená v roce 2003 ve Velké Británii se specializuje na vývoj a výrobu běžecké obuvi pro silniční běh, cross, trail, ale také pro orientační běh, triatlon a fitness. Za svoji desetiletou historii se stala lídrem ve svém oboru nejen ve Spojených státech a Evropě, ale po celém světě. Obuv Inov-8 se vyznačuje lehkou a ergonomickou konstrukcí, která pomáhá běžcům rozvíjet co nejpřirozenější styl běhu. Na jejich vývoji a testování se podílejí špičkoví mezinárodní sportovci.

 

   


Cílem značky INOV-8 není vyrábět univerzální boty, které budou mít průměrné vlastnosti na různých površích a podmínkách. Chceme a budeme i nadále vyrábět běžeckou obuv cíleně určenou pro daný povrch, do daných podmínek a při správném zvolení úrovně tlumení pak může zákazník získat špičkově funkční výrobek, se kterým bude výsostně spokojen. Špičkový nadčasový design je naprostou samozřejmostí.

 

   

 

Kolekci značky INOV-8 si můžete prohlédnou ZDE >>