Doprava od 499,- zdarma!!!

O nás


Jsem značkový e-shop sportovního oblečení a vybavení prémiových značek CRAFT, INOV-8, HAGLÖFS, DIDRIKSONS, SILVA, ORBEA, LILLSPORT, NVII, VAVRYS, VAVRYS OE ve vlastnictví společnosti VAVRYS CZ s. r. o. 

Společnost VAVRYS CZ s.r.o. je výhradním dovozcem uvedených značek, byla založena v roce 1991 celoživotním sportovcem Petrem Vavrysem v Luhačovicích - kde sídlí hrdě dodnes. Od počátku byla pozornost zaměřena na velkoobchodní distribuci sportovního a outdoorového oblečení a vybavení vysoké kvality. Zároveň jsme dokázali trh zaujmout specifickým vybavením pro orientační běh a outdoor vlastní výroby.

Požadavek na vysokou užitnou hodnotu a jedinečnost zastupovaných značek stále zůstává: “Nedokázal bych nabídnout něco, čemu sám 100% nevěřím,” s oblibou říká bývalý úspěšný reprezentant v orientačním běhu, lyžař a horolezec Petr Vavrys.

Společnost VAVRYS vykonává činnost výhradního distributora všech značek zastoupených portfoliu na území České a Slovenské republiky. Centrála společnosti a sklady jsou umístěny v lázeňském městě Luhačovice. Tato poloha je výhodná pro distribuci zboží i na slovenský trh. 

Doba, kdy jsme byli firma o jednom člověku pominula prakticky okamžitě po první prodané várce funkčního prádla Craft na začátku 90. let. Od té doby rosteme, abychom dokázali co nejlépe plnit potřeby a požadavky vás - našich zákazníků. Jedním z našich cílů je zvyšování úrovně sportovního maloobchodu v zemích, kde působíme. 

Veškeré zboží, které je zobrazeno na našem e-shopu máme skladem a připraveno okamžitě k odeslání.

galerie: Sídlo firmy