Máme dopravu zdarma!!! Prodlužujeme dobu na výměnu zboží!  Když neodhadnete dárek, nevadí! U nás můžete vyměnit až do 14. 1. 2022.

Způsob doručení a platby


Možnosti doručení

ČESKÁ POŠTA

Doba dodání po celé ČR: následující pracovní den po odeslání zásilky (po dni předání zásilky České poště).


  BALÍK DO RUKY (ZDARMA)


Dopravu na vaši adresu zajišťuje Česká pošta, která zásilku doručuje osobně, a při neúspěšném doručení ji uloží na nejbližší poštu na 7 dní s možností prodloužení až na 15 dní.

V den doručení zásilky vás Česká pošta kontaktuje prostřednictvím SMS/e-mailu.
Termín doručení zásilky je možné změnit přímo na webu České pošty http://formulare.cpost.cz/overeni.html.

Více informací o Balíku do ruky najdete na stránkách České pošty. Některé pobočky České pošty umožňují platbu kartou – zda tuto možnost nabízí i pobočka ve vašem okolí najdete přímo na stránkách České pošty po jejím vyhledání.

GLS (ZDARMA)

Doba dodání po celé ČR: následující pracovní den po odeslání zásilky (po dni předání zásilky GLS).

Aktuální informace o pohybu zásilky získáte zdarma vyplněním podacího čísla na webové stránce https://gls-group.eu/CZ/cs/home, po zadání čísla vaší zásilky do sledování.

Řidič vás bude v den doručení telefonicky kontaktovat, aby s vámi domluvil podrobnosti předání, oznámí vám přibližný čas doručení, výši dobírky a další případné náležitosti.

Zásilku vám standardně doručíme v mezi 8–17 hodinou v pracovních dnech (přesnou dobu doručení nelze ovlivnit, ale lze ji upřesnit po kontaktu s řidičem). V případě nezastižení vám bude zásilka doručována opakovaně následující pracovní den.

 

 

Možnosti platby

Platba kartou

Svou objednávku můžete zaplatit kartou. Přijímáme karty VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro.

Vydavatelské banky umožňují používání embosovaných (reliéfních) karet. Použití elektronických karet VISA Electron a Maestro je možné pouze v případě, že to umožňuje Vaše vydavatelská banka. Dále některé banky vydávají tzv. virtuální karty, které jsou určeny výhradně k nákupu na internetu. Informujte se u své banky o možnosti používání vaší karty k placení na internetu.

  • Tento způsob platby je bez bankovního poplatku (oproti výběru z bankomatu)
  • Je to rychlý, bezpečný a pohodlný způsob nakupování
  • V okamžiku přebírání zboží u sebe nemusíte mít hotovost

 

Platba na dobírku

Objednávejte dnes a zaplaťte až při převzetí zboží přepravci. Můžete platit hotově nebo kartou.

Na e-shopu Limoo.cz je také možné platit formou dobírky. Doběrečné je zpoplatněno částkou 49 Kč v případě doručení zásilky službou GLS, v případě volby služeb České pošty je doběrečné zdarma.

Objednávku na dobírku můžete zaplatit hotově nebo platební kartou. Řidič má mobilní terminál a kartu přijme.