Doprava od 499,- zdarma!!!

Vavrys


Oblíbené outdoorové a sportovní ponožky vyrobené na území Československa.
Oblíbené pro jejich pohodlí, tvarovou stálost a trvanlivost.
VAVRYS je značkou, pod kterou vyvíjíme a vyrábíme funkční ponožky pro sport a volný čas.
Současnou kolekci tvoří nejúspěšnější a dlouhodobě nejprodávanější model ponožek Trek Coolmax a Light Trek Coolmax s univerzálním použitím, které jsou u zákazníků oblíbeny pro ideální tepelný komfort, odvod vlhkosti a životnost.
Novinkou pro nadcházející sezónu 2020 budou funkční cyklistické ponožky z polyesterového vlákna s perforovanými zónami pro lepší odvod vlhkosti a s širokým reflexním páskem kolem lýtka. Budou nabízeny v balení po 2 párech v barevném provedení pro muže a pro ženy.
Materiál je pocitově velmi příjemný, osvědčil se i v náročných klimatických podmínkách, kdy ani při vlastní vlhkosti nevyvolává pocit chladu na pokožce nohou.
Kolekce bude doplněna o již dříve úspěšné speciální dvouvrstvé ponožky z polyesterového vlákna, které při běhu nebo dlouhé chůzi splňují vysoké nároky mechanické odolnosti, odvodu vlhkosti a uchovávání optimálního tepelného komfortu. Důvodem jejich vývoje byla snaha o maximální snížení tvorby otlaků a puchýřů při sportovních a volnočasových aktivitách. Dvouvrstvé ponožky jsou opět příjemné na nošení a jsou-li vlhké ony nebo obuv, přesto udržují příjemný pocit tepla.

galerie: vavrys